Kurz Travel Hacking

Nevěřil jsem, jak může být téma hledání levných letenek a ubytování tak komplexní. Z Naučmese kurzu Petra Nováka jsem ale odcházel nabušený spoustou nových informací. Nakonec se divím, že Petr zvládl tolik metod, rad a postupů vtěsnat do “pouhých” 4 hodin.

Pokud cestujete, a myslíte si, že o letenkách víte všechno, Petr vás vyvede z omylu. Doporučuji si po kurzu dát dva dny volna na zpracování všeho co se dozvíte :). Kurz je po obsahové stránce naprosto perfektně provedený: Petr se nezastaví, prezentace skvěle doplňuje jeho příběhy a rady. Ne náhodou je kurz Travel Hackingu nejnavštěvovanějším kurzem na Naučmese vůbec.

Travel hacking Petr Novák

Kurz „Travel Hacking: Jak na levné letenky a cestování“

Petr je vůbec zvláštní tvor. Nechápu, že normální člověk zvládá tolik věcí najednou jako on, a ještě je k tomu “neustále” na cestách. A právě příběhy z jeho cest skvěle doplňují praktické rady v kurzu. Možná, že někdy byla rychlost prezentace příliš zběsilá, ale pokud účastníci dávali pozor, jistě stíhali. Po kurzu dal navíc Petr všem návštěvníkům k dispozici přístup do uzavřené sekce, kde je většina informací dostupná.

Během kurzu dokonce vyhlásil i drobnou tipovací “soutěž” o věcnou cenu :). Nebudu prozrazovat víc, ale určitě je to super nápad! A neříkám to jen proto, že výhercem jsem byl právě já :).

Kurz se konal v Pracovně, kde je zároveň i pěkná kavárna. V tu samou dobu se ve vedlejší místnosti konal i kurz Matouše Vinše s název “Dobrodruhem na plný úvazek”. Bylo super po obou kurzech posedět se všemi účastníky, zkušenosti a příběhy ostatních cestovatelů jsou zajímavé. V kavárně Pracovny měli mimochodem vynikající poctivé polívky. Po 4 hodinách kurzu bodla.

Co má dalšího zajímavého Petr na svědomí?

Kurz „Travel Hacking: Jak na levné letenky a cestování“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *